Martijn de Wit Vloeren heeft de gehele vloerbedekking in de bioscoop in Schagen, Cinemagnus, gelegd. Een mooie klus met vele aspecten.
Tapijt met een sterrenmotief, tapijt op de trap, rondingen in het tapijt, tapijt tegen hout. Het kwam allemaal terug in dit project.
Tapijt ideaal voor ruimtes waar het stil moet zijn
Tapijt is namelijk zeer geluiddempend en draagt zo in hoge mate bij aan de sfeerbeleving in de bioscoop.
Het comfort van tapijt zit hem niet alleen in de warmte en zachtheid, maar zeker ook in de geluiddempende werking. Wie kiest voor tapijt als vloerbedekking, zal direct het verschil merken. Vervelende loopgeluiden worden hoorbaar minder. Tests hebben uitgewezen dat tapijt loopgeluiden met maar liefst zo’n 25 à 30 decibel kan verminderen. Zeker in combinatie met ondertapijt.
Tapijt verbetert de akoestiek
Tapijt ligt vaak in biosopen omdat het het geluid dempt en de akoestiek verbeterd. Optimaal genieten van mooie films en de bijbehorende muziek. Tapijt weerkaatst het geluid niet zoals andere vloeren, maar absorbeert het. Dit is te danken aan de open structuur van tapijt, waarin de geluiden als het ware opgevangen worden en geen kans krijgen om onnodig lang na te klinken. Hoe dikker het tapijt, hoe groter het effect.
Bioscoop Cinemagnus Schagen
Cinemagnus ligt aan de rand van het centrum van Schagen, goed bereikbaar en gratis parkeergelegheid. De bioscoop is dagelijks tot 23.00 uur geopend.
CineMagnus Schagen
Grotewallerweg 2
1742 NM Schagen